Benim Çok Aç Tırtılım

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 55 MB
  • Version 2.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma StoryToys
Benim Çok Aç Tırtılım mobil oyununu çocuğunuz için Android cihazınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Eric Cale'nin yaratmış olduğu en sevilen karakteri Çok Aç Tırtıl 45 yıldan uzunca bir süredir dünya genelindeki milyonlarca çocuğun kalbini kazanmış olup eğlenceli bir dünya sunuyor. Şimdiyse bir ilk olarak Çok Aç Tırtıl, nefes kesici 3B ve etkileşimli bir uygulamada hayat buluyor. Sevimli hayvan tırtılın macera dolu anlarında onun yanında olun. 

Tırtılınızın kelebeğe dönüşme aşamasında onun yanında olun, besleyin ve onunla eğlenceli mini oyunlar oynayın. Android  cep telefonunuzda çocuklarınıza eğlenceli bir alan oluşturmak isterseniz Benim Çok Aç Tırtılım mobil oyununa sahip olabilirsiniz. Oyun bir çok eğlenceli içerik üzerine tasarlanmış olup çocuklarınızı eğlendirecek düzeye sahiptir. 

Yeni aktiviteler, meyveler ve zaman içerisinde kilidi açılan yeni oyuncaklar da dahil olmak üzere ne kadar çok oynarsanız o kadar çok sürprizle karşılaşacaksınız. Sürprizleri kaçırmayın. Sıçrayan bir topu kovalayın, havada süzülen baloncukları patlatın ve huysuz uğur böceğine dikkat edin. Size zarar verebilir.

Tırtılınızın kelebek olacağı ana kadar onun yanında olun. Oyunumuz çocuklarınızın bakım becerilerini geliştirir ve onlara doğa sevgisi aşılar. Geniş kitlelere hitap eden etkileşimli mini oyunlar eşliğinde eğlencenize bakın. 

 

Benim Çok Aç Tırtılım indir
DİĞER SÜRÜMLER