Benim Çok Aç Tırtılım

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 22,99 TL
  • Boyut 162.2 MB
  • Version 1.4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma StoryToys
IOS cihazınızda çocuklarınız Benim Çok Aç Tırtılım mobil oyununda çok eğlenecekler.

Benim Çok Aç Tırtılım, Eric Cale'in yaratmış olduğu sevilen karakterlerden biridir. Yıllardır çocukların kalbini fethetmeyi başarmış olan sevimli tırtıl kahraman ile çocuklarınıza macera dolu anlar yaşayacaklar. Benim Çok Aç Tırtılım, mobil cihazınızın ekranında gezinirken sizi kendisine çekecektir. Birlikte oynayarak, keşfetmesine yardımcı olarak veya renkli oyuncak kutusuna göz atarak eğlenebilirsiniz.

Çocuklarınız birlikte yaptığınız çeşitli ve eğlenceli aktiviteler sayesinde kısa sürede Çok Aç Tırtılının hayranı olacaklar. Yumurtadan çıkışını izleyin, yakındaki bir ağaçtan lezzetli meyveler sürükleyin ve onları yerken tırtılınızı seyredin. Ve Benim Çok Aç Tırtılım'ın uykusu geldiğinde onu yatağına yatırarak uyumasını seyredin. 

Onu her uyandırdığınızda yeni ve heyecan verici bir maceranın zamanı gelmiş demektir; onu salıncakta sallayın, büyük başlı plastik ördekler ile onu gölette yüzdürün ve sihirli bir 3B bahçede çiçekler ile meyveler yetiştirin. Tırtılınızı doğduğu anadan itibaren büyümesi ile ilgilenerek onunla eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz Benim Çok Aç Tırtılım ile çocuklarınızın çok eğlenecekler. 

 

Benim Çok Aç Tırtılım indir
DİĞER SÜRÜMLER